Про нас

Бюро  MYKHALIKHA  Architectural bureau  засноване архітектором Тарасом Михаліхою та дизайнером Іриною Пурою у 2014 році .  Свою професійну практику вони розпочали у 2008  році у проектних майстернях Львова, пройшовши  «школу практики» від креслярів до керівників проектних відділів.  У даний час бюро працює над  проектами та реалізацією  житлових будинків,  інтер’єрів та комерційних споруд.

 

Ми  працюємо за формулою воркшопу,  постійно обмінюючись ідеями та думками як  в середині бюро,  так і  з  виконавцями та виробниками.  У бюро шанується відкрите обговорення та дебати.   Командна робота це наша фундаментальна цінність. Світ змінюється щодня.  В постійному вдосконаленні та розвитку бачимо зміст роботи.  Ми щодня аналізуємо безліч інформації, щоб залишатись актуальними  та не стояти на місці.  Інновації для нас дуже важливі.  Кожен проект повинен приносити нові рішення.

 

Ми живемо реальністю,  не тікаємо від умов сьогодення.  У  обмеженнях,  що створює реальна ситуація,  ми шукаємо  натхнення  для вирішення проектних завдань.  Проект не є для нас кінцевим результатом.  Результат   –  це реалізовані рішення,  що приносять корисну функцію та емоцію людям.  Ми прагнемо пройти з клієнтами увесь процес від  народження ідеї до її втілення єдиною командою,  де кожен гравець  є   важливою рівносильною частиною команди.   У повазі та взаєморозумінні народжується результат.

 

Ми живемо архітектурою. З нею засинаємо, з нею прокидаємось. Ми постійно аналізуємо, щоб генерувати нові ідеї та створювати концепти. Ми шануємо культуру,мистецтво та історію. У них надихаємось, поєднуємо з інноваціями сьогодення. Архітектура повинна бути логічною та раціональною, рішення повинні виникати з глибокого аналізу. Яскраві форми, не підтримані логікою ми відкидаємо. Рішення, поза часом, такі як: тектоніка, пропорції, гра світла і тіней, природні властивості матеріалів, клімат є справжніми формотворчими факторами. Дизайн, який народжується під впливом даних чинників перетворюється на узгодженні між собою форми, та перетворюється у реалізований об’єкт.